Tinklaraštis

Ekskursijos Turkijoje blogas.

Mūsų blogas skirtas mūsų ekskursijų ir pramogų aprašymams bei įrašų skatinantiems Turkijos pažinimą.

Naujausi mūsų blogo įrašai

7 vietos Turkijoje, kurias privalote aplankyti

Turkija pirmiausia – tai vaizdingi laukinių neištirtų paplūdimių kampeliai, mitai ir legendos, vertinga architektūra, kvapni kava ir visame pasaulyje žinomi bei skrudinti kaštonai, kurie daugeliui yra tikra egzotika. Atrasti visiškai kitokią Turkiją ir pamatyti ją kitu kampu labai paprasta – tereikia aplankyti vietas, apie kurias papasakosime dabar.

Skaityti visą straipsnį

Magiškoji Kapadokija: oro balionai, uolų miesteliai ir nuostabūs slėniai

Kapadokija yra nuostabi vieta su beįprastu kraštovaizdžiu, tarsi iliustracija vaikiškai knygai. Čia uolose iškalti ištisi miestai, po žeme pastatytos šventyklos, ištisus metus į dangų kyla dešimtys balionų. Paprašėme žmonių, kurie gerai pažįsta šią vietą, papasakoti apie kelionių į šį regioną subtilybes. Apie tai, ką būtinai turėtumėte nuveikti Kapadokijoje, kiek kainuoja skrydis oro balionu ir kam nereikia taupyti, skaitykite mūsų straipsnyje.

Skaityti visą straipsnį

Efesas: kas liko iš legendinio senovės miesto

Senovės Efeso griuvėsiai yra muziejus po atviru dangumi. Jis yra netoli Selcuk miesto, tarp vakarų Turkijos administracinio centro Izmiro ir Kušadasio kurorto. Ekskursinės grupės į Efesą atvyksta iš Stambulo ir Antalijos, tačiau patogiausia jį aplankyti tiems, kurie ilsisi Marmaryje ar Bodrume.

Skaityti visą straipsnį

Čanakalė: vartai į legendinę Troją

Čanakelė tai uostamiestis įsikūręs Turkijos šiaurės vakaruose, Dardanelų pakrantėje, jungiančioje Marmuro ir Egėjo jūras. Çanakkale retai išgirsi užsienio kalbomis kalbančius turistus, atsitiktinai atvažiuojantis žmogus dažnai būna archeologas, muziejaus darbuotojas ar keramikos parduotuvės savininkas, o krantinės nuosavybė – milžiniškas arklys iš filmo „Troja“ filmavimo. Čia tikrai verta atvykti, jei nori susipažinti su netipiška Turkija.

Skaityti visą straipsnį

SIM kortelė Turkijoje: kur rasti ir kaip nusipirkti

Jei planuojate kelionę į Turkiją ir ketinate palaikyti ryšį su šeima ir kolegomis, turėtumėte įsigyti vietinę SIM kortelę. Nepaisant to, kad daugelis mobiliojo ryšio kompanijų siūlo skirtingus tarptautinio tarptinklinio ryšio tarifus žmonėms, išvykstantiems iš gimtinės, tokių paslaugų tarifai dažnai yra gana brangūs.

Šiandien pateiksime naudingos informacijos apie Turkijos SIM korteles: duomenis apie operatorius, kur galima įsigyti SIM kortelę ir kiek pinigų tam reikia.

Skaityti visą straipsnį